اهمیت جوراب

فروشگاه اینترنتی چالکو / فشن  / اهمیت جوراب

اهمیت جوراب

گرچه در بافتن جوراب از نظر رنگ و طرح انعطاف وجود دارد، محدودیت هایی هست و باید بین اینها تعادل برقرار شود. هر چقدر طرح انتخابی پیچیده تر باشد، رنگ های کمتری می توان استفاده کرد و هر چه طرح ساده تر باشد می توان رنگ های بیشتری به کار برد. طرح های پیچیده ممکن است منجر به قسمت های بدون کوک یا منقطع شدن نخ شوند که هر دوی اینها در ظاهر نهایی و کیفیت جوراب تأثیر بدی می گذارند.

باز شدن جوراب موقع پوشیدن یک چالش جدی محسوب می شود.

هر طرحی روی جوراب موقع پوشیدن آن در اثر کشیده شده جوراب در پا دچار تغییر حالت می شود. گربه ملوسی که روی جوراب بود ممکن است پس از پوشیدن تبدیل به یک هات داگ شود و البته کسی هم از دیدنش لذت نمی برد. اگر طرحی با در نظر گرفتن میزان کشیدگی جوراب طراحی نشود، تناسب طراحی از بین می رود و نتیجه مطلوب را نمی دهد.

چند نکته برای آقایان در هنگام استفاده از جوراب:

یکی از مهمترین اجزاء اساسی پوشش یک مرد را کفش هایش تشکیل می‌دهند. کفش هایتان باید تمیز باشند، برق بزنند، ظاهر آراسته ای داشته باشند و مناسب مکانی که در آن هستید باشند. اگر کت شلوار می‌پوشید حتماً باید کفش های مردانه بندی به پا کنید.
یک کفش را برای چند روز پشت سر هم نپوشید و زمانیکه از آنها استفاده نمی‌کنید، قالبشان را درون آنها قرار دهید.
در مورد شلوار باید گفت که آنقدر باید بلند باشد که جوراب هایتان را بپوشاند و جوراب هایتان هم باید آنقدر بلند باشند که وقتی پاهایتان را روی هم می‌اندازید، ساق پا مشخص نشود. رنگ جوراب با کفش یا شلوار ست باشد. سر آستین و پاچه های شلوار نیز باید مرتب و منظم باشند. پاچه های مرتب هنگام نشستن شما را در وضعیت بهتری قرار می‌دهند و سر آستین های مناسب سنگینی و وقار شما را افزایش می‌دهند.

اینطور که معلوم است جوراب ها هم جالب و قابل تأمل هستند. چه طراح جوراب باشید و چه خبره و علاقمند به جوراب، یا هر چیزی غیر از این دو، امیدواریم این چند نکته در انتخاب جوراب دلخواهتان مفید و جالب بوده باشد. به قسمت جوراب در سایت ما مراجعه کنید و لذت ببرید.

کانال جوراب ها
t.me/joorabbaf

بدون نظر
نظر خود را بنویسید