چرا خودکار نمی نویسد؟

فروشگاه اینترنتی چالکو / لوازم تحریر  / چرا خودکار نمی نویسد؟

چرا خودکار نمی نویسد؟

شما می توانید با استفاده صحیح از خودکار، طول عمر آن را افزایش دهید.
نحوه ی استفاده صحیح از خودکار، بسیار ساده و آسان است و تمامی آنچه که باید درمورد استفاده از خودکار خود به آن توجه کنید، وارد نکردن ضربه به نوک خودکارتان می باشد. چراکه ساچمه ی مغزی به کار رفته در بدنه ی خودکار که موجب جوهر رسانی به نوک خودکار شده و عملکرد صحیح آن را رقم می زند، بسیار ریز، ظریف و حساس است و با کوچک ترین ضربه از حالت عادی خود خارج شده و رسیدن جوهر به نوک خودکار را، دچار مشکل می نماید. بنابراین برای استفاده از خودکار خود تا آخرین قطره ی جوهر، بهتر است، که از وارد شدن هرگونه ضربه به آن جلوگیری کنیم و بدون وارد کردن هیچگونه فشاری به نوک آن، به نوشتن بپردازیم.
نکات دیگری نیز وجود دارد که برای جلوگیری از ننوشتن خودکار، باید به آن ها عمل کنیم و یکی از آن ها بستن درب خودکار (در صورت درب دار بودن) و فشار دادن دکمه بالا برنده نوک (در صورت کلیکی بودن خودکار)، بلافاصله پس از استفاده از آن می باشد. این نکته،امری کاملا ساده و ممکن است که تنها کمی دقت و توجه بیشتر می طلبد، تا بستن درب خودکار خود را فراموش نکرده و آن را پس از استفاده، به همان صورت رها نکنیم.
همچنین نکته دیگر، قرار دادن خودکار در جایی محکم و نسبتا ثابت، در داخل کیف می باشد، به گونه ای که خودکارتان در درون کیف آزادانه حرکت نکند و در جای مخصوص خود ثابت بماند. همچنین مساله ی دیگری که به هنگام حمل خودکار با خود، از جایی به جای دیگر، باید به آن توجه کنید، قرار ندادن آن به صورت برعکس، در داخل جیب است. بنابراین همواره توجه داشته باشید که نوک خودکارتان به سمت پایین قرار گرفته و جوهر موجود در مغزی آن، از نوک قلم فاصله نگیرد و موجب ایجاد اختلال در آن و ننوشتن خودکار نگردد.

بدون نظر
نظر خود را بنویسید